Update: Mobiele padelbaan bij KJLTC

10 september 2018


Update 10/9/2018

Deze week wordt er gestart met de plaatsing van de mobiele padelbaan. Vanaf dinsdagochtend zullen de bouwers aanwezig zijn en op baan 8 de padelkooi in elkaar zetten. Dit zal waarschijnlijk tot en met donderdag plaats vinden, zodat er vanaf vrijdag van de baan gebruikt kan maken. Uiteraard is dit onder voorbehoud.

De baan is in eerste instantie toegankelijk voor leden van KJLTC. Wel zullen er op nader te bepalen momenten clinics, toss en toernooien plaatsvinden voor alle geïnteresseerden (leden en niet leden). Je kan de baan reserveren door gebruik te maken van het reguliere afhangsysteem (via de app en in de hal) en te kiezen voor baan 8. Bij het gebruik van de padelbaan gelden de volgende regels:

  • Alleen toegankelijk met schone schoenen;
  • Maximaal 1 uur per keer af te hangen met 4 spelers;
  • Maximaal 2 keer afhangen op een avond;
  • Indien er na 1 uur spelen geen reservering is, mag er doorgespeeld worden totdat er wordt afgehangen door andere spelers;
  • Maximaal 1 week vooruit afhangen;
  • Op de zaterdagen vindt er (op een gedeelte van de dag) najaarscompetitie plaats. Tijdens deze wedstrijden is de baan geblokkeerd voor reserveringen;
  • Rackets en ballen zijn kosteloos beschikbaar achter de bar;
  • De bar is open op werkdagen tussen 19:00 en 23:00. Mocht je buiten deze tijden willen spelen en rackets nodig hebben mail dan even naar [email protected];
  • Mocht het nodig zijn zullen de regels worden aangepast.
Op 16 oktober vindt er in het clubhuis een bijzondere ALV plaats waarin de mening van de leden wordt gevraagd over de plaatsing van 2 vaste padelbanen.  Op deze avond wordt het plan van het bestuur gedeeld met de leden en kan er door de leden worden gestemd. Gezien het belang van padel voor onze vereniging hopen wij op een grote opkomst.

De KNLTB en het bestuur wensen jullie heel veel plezier. Bij vragen of opmerkingen kan je altijd een mail sturen naar [email protected]

-----------------------------------------------------------------

Vanaf begin september krijgt KJLTC een mobiele padelbaan op het tennispark.  Deze baan wordt kosteloos ter beschikking gesteld door de KNLTB. Op deze manier probeert de KNLTB de sport Padel in onze regio onder de aandacht te brengen. 

Onderdeel van dit initiatief is deelname aan de KNLTB Padel najaarscompetitie. Deze competitie kan worden gespeeld op vrijdagavond, zaterdag en zondag. In totaal is er ruimte voor 6 teams. Deze teams mogen overigens gemengd zijn. Bij  de publicatie van dit artikel zijn er reeds 3 teams die zich hebben aangemeld nav de introductiedag Padel die begin juni heeft plaats gevonden. Er is dus nog ruimte en wel op de vrijdag en de zondag. Stuur bij interesse een mailtje naar [email protected] Dit kan als individu of als team. Ook zullen er een aantal clinics worden georganiseerd. Meer informatie volgt later.

Dit initiatief is onderdeel van het initiatief om op onze vereniging 2 padelbanen te realiseren. Momenteel zijn er een aantal trajecten die lopen om dit voor elkaar te krijgen. Informatie over financiering, vergunningen en offertes zijn opgevraagd. Deze informatie is onderdeel van het totale Padel verhaal dat wordt gedeeld tijdens een bijzondere ALV welke op een nog te bepalen datum in het najaar plaats gaat vinden. Op dat moment krijgen de leden de mogelijkheid om hun mening te geven en zal het bestuur de leden vragen om te stemmen over het voorstel.

Meer informatie? Mail naar [email protected]

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

038-3324196

Tennispark KJLTC Kampen

Cellesbroeksweg 2A
8265 PG Kampen