Squashbanen en clubhuis gaan op 1 juli weer open

28 juni 2020


Het kabinet heeft tijdens de persconferentie van minister-president Rutte de voorgenomen versoepelingen per 1 juli bevestigd. Dat betekent dat nu ook ons clubhuis en de squashbanen open kunnen. Uiteraard blijft altijd de 1,5 meter regel van toepassing en is het belangrijk dat iedereen zich aan de hygiënemaatregelen van het RIVM houdt.

Het ventilatiesysteem van KJLTC voldoet ruim aan de gestelde normen bij een maximale bezetting van de hal. Toch laten we maximaal 8 spelende squashers toe in de hal. De indoor tennisbanen blijven gesloten.

De geldende regel dat leden bij slecht weer binnen mogen spelen vervalt daarom voor onbepaalde tijd. Per 1 juli 2020 zijn dit de belangrijkste regels:

 • Houd buiten de baan 1,5 meter afstand van elkaar.
 • Volg altijd de aangegeven route over het park (dus stap niet over het lint).
 • Was na het spelen de handen.
 • Maximaal 4 spelers per tennis- of padelbaan.
 • Maximaal 2 spelers per squashbaan.
 • De squashbanen zijn vanaf nu weer te reserveren op doordeweekse dagen tussen 19 en 23 uur.
 • Leden en niet-leden mogen ook zonder reservering op de vereniging aanwezig zijn, mits zij plaatsnemen op het terras.
 • Kleedkamers en toiletten zijn open.
 • Niet-leden introduceren kan weer. Voor het spelen afrekenen aan de bar. 

De bar gaat ook weer open en dus vragen wij de leden om zich weer in te schrijven voor de bardienst via de Mijn Club button op de homepage van kjltc.nl. Het regelement is te vinden op de site via deze link. Vanwege de regel om 1,5 meter afstand te houden zullen de diensten ingevuld worden door 1 persoon per dienst. Leden uit hetzelfde huishouden mogen samen dienst dien. Uiteraard zorgen wij voor een veilige omgeving en een optimale bescherming. Zo zijn er handschoenen en desinfectiemiddel aanwezig.

 • In het clubhuis zijn geen zitplaatsen beschikbaar.
 • Bestellen kan aan de bar, het nuttigen mag alleen op het terras.
 • Betalen kan alleen per pin.
 • Breng lege glazen of flesjes zelf terug naar de bar.
 • Het is alleen mogelijk om drinkwaren en voorverpakte etenswaren te nuttigen.
 • Het terras is volledig ingericht volgens de richtlijnen. Laat de stoelen daarom staan. 
 • Leden hebben een eigen verantwoordelijkheid. De barmedewerker hoeft geen toezicht te houden.

Wij zijn erg blij voor onze squashende leden dat ook zij weer kunnen spelen. Stapje voor stapje gaan wij weer de goede richting op. Om geen stappen terug te hoeven zetten vragen wij onze leden om buiten de baan 1,5 meter afstand van elkaar te houden. Spreek andere leden op een vriendelijke manier aan wanneer dit niet het geval is.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 38 332 4196

Tennispark KJLTC Kampen

Cellesbroeksweg 2A
8265 PG Kampen