Spaar mee voor KJLTC!

04 september 2021


De komende tijd zijn er een aantal mooie sponsoracties waarmee jij KJLTC kunt helpen om de club nog aantrekkelijker te maken. Doe boodschappen bij de Plus of koop een lot bij de Grote Clubactie, je helpt direct mee!


KJLTC probeert de club altijd te verbeteren en aantrekkelijker te maken voor jullie, de leden. Komende periode zal er aan de hand van diverse sponsoracties gespaard worden om LED verlichting op de tennisbanen te krijgen, een jeugdhoek in het clubhuis te creëren en om dankzij de enorme animo nog twee padelbanen erbij te laten plaatsen. 

Zo kan jij helpen:

Vanaf 5 september krijg je, als je bij de Plus IJsselmuiden boodschappen doet, bij elke 10 euro sponsorpunten. Met deze sponsorpunten kan jij KJLTC helpen een mooi bedrag op te halen. Je kunt de sponsorpunten zelf online activeren en onze club aanvinken, of je gooit deze sponsorpunten in de daarvoor bestemde bak in het clubhuis.

Zoals elk jaar zal in de tweede helft van september ook de Grote Clubactie van start gaan waarbij onze jeugd de straat op gaat om zoveel mogelijk loten te verkopen.  Per verkocht lot á € 3,- wordt er direct 80% in de clubkas gebracht! Hierover zal later in de maand meer informatie volgen.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 38 332 4196

Tennispark KJLTC Kampen

Cellesbroeksweg 2A
8265 PG Kampen