Bericht van de voorzitter

28 december 2020


Beste Leden,
 
2020 zit er bijna op, een bewogen jaar met gelukkig ook veel positieve kanten. Dat is de rode draad in dit bericht van de voorzitter. We hebben in 2020 met z'n allen behoorlijk wat meegemaakt, zowel positief als negatief. Voor de tennissport in zijn algemeenheid heeft 2020 gezorgd voor een stijging in populariteit. Als een van de eerste sporten kon men op veilige afstand weer aan de slag. Eerst de jeugd, waarvan de NOS nog een item heeft gemaakt op ons park, en daarna de volwassenen in verschillende stappen. Mede dankzij de ondersteuning van de KNLTB hebben wij als bestuur steeds gekeken hoe de leden zoveel mogelijk gebruik konden maken van de banen en met behulp van de vrijwilligers is het park volgens de geldende regels in gereedheid gebracht. We hebben uiteindelijk zelfs een open toernooi kunnen organiseren en een gedeelte van de competitie kunnen spelen. 
 
Kijken we naar het aantal leden, dan kan ik alleen maar zeggen dat we op de goede weg zijn. KJLTC biedt drie sporten aan voor de prijs van een sport en steeds meer mensen vinden dit een aantrekkelijk aanbod. De drukte in de piekuren op de verschillende banen neemt toe en steeds meer leden beoefenen twee of meer van de verschillende racketsporten. Desondanks is er nog volop ruimte op onze banen, vooral in het weekend. 
 
Ondanks de vreemde periode hebben onze vrijwilligers weer hun handen uit de mouwen gestoken. Zoals elk jaar starten we met het opbouwen van de buitenbanen. De baanploeg is gedurende het seizoen elke vrijdag aanwezig om alle klussen te doen en de banen voor alle drie de balsporten speelbaar te houden. In het clubhuis zijn er geregeld een aantal dames, die ervoor zorgen dat binnen alles goed wordt schoongemaakt. De jeugd- en toernooicommissies zijn het afgelopen jaar ook druk geweest om alles in goede banen te leiden en moesten behoorlijk improviseren.
 
Zijn er dan nog een aantal zaken waar we beter in kunnen of moeten worden? Natuurlijk! Als ik kijk naar de verschillende commissies dan zie ik dat we een tekort hebben aan vrijwilligers. Het maakt niet uit over welke commissie ik het heb, bij ALLE commissies zijn er volgend seizoen extra handjes nodig om alles in goede banen te blijven leiden. Het staat iedereen natuurlijk vrij om te bepalen hoeveel tijd je als vrijwilliger aan de vereniging besteedt. Feit blijft dat KJLTC deze vrijwilligers nodig heeft.
 
Ik sluit af met een woord van dank voor iedereen die zich heeft ingezet voor de club in welke hoedanigheid dan ook. Ik ben trots op onze vereniging en haar leden en hoop van harte dat 2021 een mooi, sportief jaar gaat worden.
 
Met sportieve groeten,
 
Robert Hoen
Voorzitter KJLTC

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 38 332 4196

Tennispark KJLTC Kampen

Cellesbroeksweg 2A
8265 PG Kampen